آنالیز استئارات تولیدی شرکت نادرشیمی

در این صفحه میتوانید آنالیز استئارات تولیدی شرکت نادرشیمی را به تفکیک عناصر فلزی مشاهده کنید.برای دیدن آنالیز هر کدوم از استئارات بر روی آن کلیلک کنید.

چه آنالیزی را باید تهیه کنیم و چرا؟

بررسی آنالیز استئارات به شما کمک میکند تا محصول مناسب خودتون رو انتخاب کنید. اما چطور؟
فرض کنید شما در صنعت ساختمان فعالیت میکنید و قصد خرید استئارات کلسیم رو دارید.کاربرد استئارات کلسیم در صنایع متفاوت باعث شده تا شرکت نادرشیمی گرید های متفاوتی از این محصول را تولید کند. به طور مثال در صنعت پوشش سیم و کابل نیاز به کلسیم با دانسیته پایین داریم و یا در صنعت ساختمان اگر هدف ضد آب کردن مصالح باشد نیاز نیست که فاکتور دانسیته پایین را در نظر بگیریم.در نظر داشته باشید تولید استئارات با ویژگی و آنالیز خاص هزینه بر است. درنتیجه شما میتوانید استئارات کلسیم را با آنالیز پایه تهیه کنید تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

بهترین آنالیز برای صنعت شما

شرکت نادرشیمی با توجه به صنعت شما و استئارات مصرفی شما مناسب ترین گرید را برای شما در نظر میگیرد.همچنین میتوانید آنالیز درخواستی خود را برای ما بفرستید تا طبق درخواست شما محصول مدنظر شما رو تولید کنیم.کارشناسان ما به شما کمک میکنند تا بهترین و مناسبترین استئارات رو تهیه کنید تا آزمون و خطا نکنید و با خیال راحت به تولیدمحصول بپردازید.


شما میتوانید از طریق فرم ویژه تماس با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.